Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Ariana Boorboor
|
AA Ariana Boorboor
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Carolyn Wang
|
AB Carolyn Wang
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Jewel Sharp
|
AC Jewel Sharp
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Tempest Allred
|
AC Tempest Allred
|
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Amanuel Shiferaw
|
AK Amanuel Shiferaw
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Han Nguyen
|
AL Han Nguyen
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Saahithi Punnam
|
AL Saahithi Punnam
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Youngseo Lee
|
AL Youngseo Lee
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Bhavyasri Suggula
|
AS Bhavyasri Suggula
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Logan Lu
|
AS Logan Lu
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Megna Raghuraman
|
AS Megna Raghuraman
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ashwin Pillai
|
AW Ashwin Pillai
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Will Florentino
|
AW Will Florentino
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Lela Gallery
|
AZ Lela Gallery
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Liam Richardson
|
AZ Liam Richardson
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Mariana Acevedo
|
AZ Mariana Acevedo
|
|
Byron Nelson
|
TX/US
|
Morgan Gray
|
BA Morgan Gray
|
|
Centennial HS - Peoria, AZ
|
AZ/US
|
Javin Patel
|
BH Javin Patel
|
|
Centennial HS - Peoria, AZ
|
AZ/US
|
Thong Vo
|
BH Thong Vo
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Abbygail Snogren
|
BL Abbygail Snogren
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Kylie Hill
|
BL Kylie Hill
|
|
Cherokee Trail
|
CO/US
|
Savannah Phillips
|
BL Savannah Phillips
|
|
Clark
|
NV/US
|
Tianzheng Gai
|
BM Tianzheng Gai
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Joy Jackson
|
BN Joy Jackson
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Alex Mappin
|
BP Alex Mappin
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Daud Mumin
|
BP Daud Mumin
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Janilynn Valdez
|
BP Janilynn Valdez
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Jarynet Santos
|
BP Jarynet Santos
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Alexandro Zavala
|
BR Alexandro Zavala
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Alyssa Robinson
|
BR Alyssa Robinson
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Caden Denning
|
BR Caden Denning
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Saja Douglas
|
BR Saja Douglas
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Victoria Greene
|
BR Victoria Greene
|
|
Coral Academy Of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Victoria Opperman
|
BR Victoria Opperman
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Haley DiTrapani
|
BZ Haley DiTrapani
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Paola Velasco
|
BZ Paola Velasco
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Lauria Sun
|
CC Lauria Sun
|
|
Durham
|
NC/US
|
Annie Ma
|
CE Annie Ma
|
|
Durham
|
NC/US
|
Kiran Sundar
|
CE Kiran Sundar
|
|
Durham
|
NC/US
|
Madeline Genova
|
CE Madeline Genova
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Willa Gibson
|
CG Willa Gibson
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Clio Klapsis
|
CK Clio Klapsis
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Rithik Jain
|
CK Rithik Jain
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Samuel Sullivan
|
CK Samuel Sullivan
|
|
Gilbert Classical
|
AZ/US
|
Michael Farrell
|
CM Michael Farrell
|
|
Gilbert Classical
|
AZ/US
|
Shaira Alam
|
CM Shaira Alam
|
|
Gilbert Classical
|
AZ/US
|
Sophia Buls
|
CM Sophia Buls
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Karina Provost
|
CP Karina Provost
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Nyssa Silva
|
CP Nyssa Silva
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Radhika Shah
|
CP Radhika Shah
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Samantha Lopez
|
CP Samantha Lopez
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Anushka Mitbander
|
CS Anushka Mitbander
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Ayesha Raman
|
CS Ayesha Raman
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Keshitha Gaddam
|
CS Keshitha Gaddam
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Pryanshi Chudasama
|
CS Pryanshi Chudasama
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Ria Manathkar
|
CS Ria Manathkar
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Risha Bhoite
|
CS Risha Bhoite
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Sasha Guntu
|
CS Sasha Guntu
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Shreya Balasubramanian
|
CS Shreya Balasubramanian
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Jonah Leota
|
CW Jonah Leota
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Marissa Garcia
|
CW Marissa Garcia
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Nathan Nguyen
|
CW Nathan Nguyen
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Ricardo Sandoval
|
CW Ricardo Sandoval
|
|
Horizon
|
AZ
|
Savannah McNamara
|
CY Savannah McNamara
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Emily Amspoker
|
DC Emily Amspoker
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Hanna Drake
|
DC Hanna Drake
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Vivek Shah
|
DC Vivek Shah
|
|
La Salle
|
CA/US
|
Evelyn Ogier
|
DD Evelyn Ogier
|
|
Layton
|
UT/US
|
Grace Kubecka
|
DF Grace Kubecka
|
|
Leland
|
CA/US
|
Rachel Chen
|
DG Rachel Chen
|
|
Logan
|
UT/US
|
Hamilton Peacock
|
DJ Hamilton Peacock
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Bianca Cazares Berrelleza
|
DP Bianca Cazares Berrelleza
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Katelynn Showers
|
DP Katelynn Showers
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Liam Hamm
|
DP Liam Hamm
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Stephanie Martinez
|
DP Stephanie Martinez
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Emily Arrazola
|
DR Emily Arrazola
|
|
McMinnville
|
OR/US
|
Lauren Armstrong
|
DR Lauren Armstrong
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Diane Ondobo
|
DX Athira Ambadi
|
|
Mesquite
|
AZ/US
|
Claudia Frank
|
DX Claudia Frank
|
|
Milton Acad
|
MA/US
|
Jana Amin
|
DZ Jana Amin
|
|
Milton Acad
|
MA/US
|
Nyla Sams
|
DZ Nyla Sams
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Aditya Rajavelu
|
EA Aditya Rajavelu
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Isabella Boker
|
EC Isabella Boker
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Tran Nguyen
|
EC Tran Nguyen
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Tatum Hurley
|
ED Tatum Hurley
|
|
Northridge
|
UT/US
|
Karaline Taylor
|
EE Karaline Taylor
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Ashley Martinez
|
EF Ashley Martinez
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Carina Gomez-Villanueva
|
EF Carina Gomez-Villanueva
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Charisse Lorenzo
|
EF Charisse Lorenzo
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Meagan Pe
|
EF Meagan Pe
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Mia Douglas
|
EF Mia Douglas
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Rachel Moody
|
EF Rachel Moody
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Priya Raju
|
EL Priya Raju
|
|
Paradise Valley
|
AZ/US
|
Alex Rolfness
|
EM Alex Rolfness
|
|
Perry (Independent)
|
AZ/US
|
Lucas Galardi
|
ER Lucas Galardi
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Anika Patel
|
ES Anika Patel
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Nina Amin
|
ES Nina Amin
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sedona Korzay
|
ES Sedona Korzay
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sophia Corridan
|
ES Sophia Corridan
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Mai Clifford
|
EY Mai Clifford
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Poornima Dorairaj
|
EY Poornima Dorairaj
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Sabine Laurence
|
EY Sabine Laurence
|
|
Red Mountain
|
AZ/US
|
Luke Chatham
|
FA Luke Chatham
|
|
SLC West
|
UT/US
|
Arianna Meinking
|
FE Arianna Meinking
|
|
SLC West
|
UT/US
|
Maria Zaitsev
|
FE Maria Zaitsev
|
|
STRIVE Prep - RISE
|
CO/US
|
Marina Ramirez-Loya
|
FF Marina Ramirez-Loya
|
|
Sahuaro
|
AZ
|
Halley Hughes
|
FH Halley Hughes
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Alexander Jimenez
|
FK Alexander Jimenez
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Ben Bankler
|
FK Ben Bankler
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Claire Brown
|
FK Claire Brown
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Clark Webb
|
FK Clark Webb
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Margaret Esquinca
|
FK Margaret Esquinca
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Marguerite Morgan
|
FK Marguerite Morgan
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Saskia Reford
|
FK Saskia Reford
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Anishi Patel
|
FM Anishi Patel
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Connie Liang
|
FM Connie Liang
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Connor Oaklander
|
FM Connor Oaklander
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Christine Franzen
|
FP Christine Franzen
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Nick Armstrong
|
FP Nick Armstrong
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Nick Lewis
|
FP Nick Lewis
|
|
Spring Valley
|
NV/US
|
Amber Chou
|
FR Amber Chou
|
|
Tempe
|
AZ/US
|
Elsa Hortareas
|
FT Elsa Hortareas
|
|
Tempe
|
AZ/US
|
Jose Andrade
|
FT Jose Andrade
|
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Stella Lovelady
|
FW Stella Lovelady
|
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Violeta Pnayotova
|
FW Violeta Pnayotova
|
|
Harker
|
CA/US
|
Haris Hosseini
|
FX Haris Hosseini
|
|
Tucson
|
AZ/US
|
Yusuf Rahman
|
GC Yusuf Rahman
|
|
Venture
|
UT/US
|
Marissa Horning
|
GJ Marissa Horning
|
|
Venture
|
UT/US
|
Rayne Morey
|
GJ Rayne Morey
|
|
Venture
|
UT/US
|
Tacy Petersen
|
GJ Tacy Petersen
|
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Allen Li
|
GK Allen Li
|
|
West Albany
|
OR/US
|
Megan Cox
|
GN Megan Cox
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Hana Odawara
|
GR Hana Odawara
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Madison Rojas
|
GR Madison Rojas
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Morgan Hoang
|
GR Morgan Hoang
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Rachel Harris
|
GR Rachel Harris
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Shania Baweja
|
GR Shania Baweja
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Sophie Cheung
|
GR Sophie Cheung
|
|