Arizona State HDSHC Invitational
2019 — AZ/US
Field in Humorous Interp
65 entries
Institution | Location | Entry | Code | Status |
---|---|---|---|---|
Albuquerque | NM/US | Alina Vulcan | AB Alina Vulcan | |
Albuquerque | NM/US | Evelyn Nguyen | AB Evelyn Nguyen | |
Albuquerque | NM/US | Huzefa Saria | AB Huzefa Saria | |
American Prep | NV/US | Randy Moreno | AD Randy Moreno | |
Basis Flagstaff HS | AZ/US | Emma Murphy | AT Emma Murphy | |
Chandler Prep | AZ/US | Fallon Sannes | BK Fallon Sannes | |
Coral Academy Of Science Las Vegas | NV/US | Emma Toledo | BR Emma Toledo | |
Coronado | NV/US | Kaden Call | BT Kaden Call | |
Davis Senior | CA/US | Nirasean Guarino | BX Nirasean Guarino | |
Desert Vista | AZ/US | Maddie Dietrich | CB Maddie Dietrich | |
Desert Vista | AZ/US | Sushil Sudhakar | CB Sushil Sudhakar | |
Desert Vista | AZ/US | Taylor Gilliam | CB Taylor Gilliam | |
Dougherty Valley | CA/US | Shruti Gade | CC Shruti Gade | |
Durham | NC/US | Emily Kohn | CE Emily Kohn | |
El Cerrito | CA/US | Ella Bramwell | CG Ella Bramwell | |
Flintridge Prep | CA/US | Irene Jang | CK Irene Jang | |
Green Valley | NV/US | Aditya Subramaniam | CP Aditya Subramaniam | |
Green Valley | NV/US | Jessamina Piazza | CP Jessamina Piazza | |
Green Valley | NV/US | Tre Avery | CP Tre Avery | |
Hawken | OH/US | Wilson Ha | CT Wilson Ha | |
Helix Charter | CA/US | Eva Anderson | CW Eva Anderson | |
Helix Charter | CA/US | Kyra Payton | CW Kyra Payton | |
Helix Charter | CA/US | Luke Babbitt | CW Luke Babbitt | |
Helix Charter | CA/US | Shane Robles | CW Shane Robles | |
Kent Denver | CO/US | Adam Slosky | DC Adam Slosky | |
Kent Denver | CO/US | Alice Noble | DC Alice Noble | |
Kent Denver | CO/US | Jack Parkhouse | DC Jack Parkhouse | |
La Salle | CA/US | Nicole Strubinski | DD Nicole Strubinski | |
McClintock | AZ/US | Aicha Ba | DP Aicha Ba | |
McClintock | AZ/US | Connie Devenport | DP Connie Devenport | |
McClintock | AZ/US | Declan Rhodes | DP Declan Rhodes | |
McClintock | AZ/US | Sachi Sengupta | DP Sachi Sengupta | |
Mesquite | AZ/US | Katarina Nall | DX Katarina Nall | |
Mesquite | AZ/US | Serenavai Lyon-Jones | DX Serenavai Lyon-Jones | |
Mission San Jose | CA/US | Samir Banerjee | EB Samir Banerjee | |
Mission San Jose | CA/US | Tavish Mohanti | EB Tavish Mohanti | |
Northridge | UT/US | Karaline Taylor | EE Karaline Taylor | |
Palo Verde | NV/US | Ryan Knippel | EL Ryan Knippel | |
Phoenix Country Day | AZ/US | Yash Wadwekar | ES Yash Wadwekar | |
Presentation | CA/US | Aditi Purandare | EY Aditi Purandare | |
Presentation | CA/US | Anagha Nair | EY Anagha Nair | |
Presentation | CA/US | Anisha Reimert | EY Anisha Reimert | |
Rancho | NV/US | Katelyn Fennell | EZ Katelyn Fennell | |
Rancho | NV/US | Michael Singler | EZ Michael Singler | |
Red Mountain | AZ/US | Kailey Franz | FA Kailey Franz | |
Sahuaro | AZ | Nousha Aldhefery | FH Nousha Aldhefery | |
St Mary's Hall | TX/US | Adam Swider | FK Adam Swider | |
St Mary's Hall | TX/US | Ben Bankler | FK Ben Bankler | |
St Mary's Hall | TX/US | Caroline Coley | FK Caroline Coley | |
St Mary's Hall | TX/US | Clark Webb | FK Clark Webb | |
St Mary's Hall | TX/US | Devika Kumar | FK Devika Kumar | |
St Mary's Hall | TX/US | Ethan Parkhurst | FK Ethan Parkhurst | |
St Mary's Hall | TX/US | Kathleen Benson | FK Kathleen Benson | |
Scottsdale Prep | AZ/US | Emily Stabilito | FN Emily Stabilito | |
Spring Creek | NV/US | Illa Cress | FP Illa Cress | |
Spring Creek | NV/US | Leah Heieie | FP Leah Heieie | |
Vestavia Hills | AL/US | Kevin Zheng | GK Kevin Zheng | |
Vestavia Hills | AL/US | Safa Khan | GK Safa Khan | |
Westridge | CA/US | Clara Chen | GR Clara Chen | |
Westridge | CA/US | Juliana Fong | GR Juliana Fong | |
Westridge | CA/US | Katherine Northrop | GR Katherine Northrop | |
Westridge | CA/US | Lily Nelson | GR Lily Nelson | |
Westridge | CA/US | Madison Lin | GR Madison Lin | |
Westridge | CA/US | Maribella Munoz-Jimenez | GR Maribella Munoz-Jimenez | |
Westridge | CA/US | Shania Baweja | GR Shania Baweja |