Amador Valley
|
CA/US
|
Anya Gewirtz
|
Amador Valley AG
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Anthony Rumbos-Perez
|
Anthony Rumbos-Perez
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Gordy Sun
|
Athens GS
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Pooja Agarwal
|
Athens PA
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Rohit Dayanand
|
Athens RD
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Sophia Tan
|
Athens ST
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Tamanna Suria
|
Athens TS
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Victoria Adint
|
Athens VA
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Yesh Rao
|
Athens YR
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Zaee Shah
|
Athens ZS
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Garv Mehdiratta
|
BASIS Independent Silicon Valley GM
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Jay Subbiah
|
BASIS Independent Silicon Valley JS
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Kedaar Rentachintala
|
BASIS Independent Silicon Valley KR
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Kousthubh Veturi
|
BASIS Independent Silicon Valley KV
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Vikram Iyer
|
BASIS Independent Silicon Valley VI
|
|
|
Bay Area
|
CA/US
|
Kara Tran
|
Bay Area KT
|
|
|
Branham
|
CA/US
|
Callum Wooster
|
Branham CW
|
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Michael Goodwyn
|
Buhach Colony MG
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Asiya Junisbai
|
Claremont AJ
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Benjamin Huang
|
Claremont BH
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Gordon Krauss
|
Claremont GK
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Kamran Sheriff
|
Claremont KS
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Mohammed Maarouf
|
Claremont MM
|
|
|
Cleveland
|
OR/US
|
Isabelle Jacqmotte-Parks
|
Cleveland IJ
|
|
|
Cleveland
|
OR/US
|
Ryan Clarson
|
Cleveland RC
|
|
|
Cleveland
|
OR/US
|
Yena Perice
|
Cleveland YP
|
|
|
Cristo Rey
|
CA/US
|
Mateo Diaz
|
Cristo Rey MD
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Aneesh Bhat
|
Cupertino AB
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Amaan Bapoo
|
Cupertino ABa
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Anoop Bhat
|
Cupertino ABh
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Ashvin Loghashankar
|
Cupertino AL
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Akshat Mehta
|
Cupertino AM
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Andrew Song
|
Cupertino AS
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Jason Li
|
Cupertino JL
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Nathan Kotni
|
Cupertino NK
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Siddharth Taneja
|
Cupertino ST
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Usayd Ahmed
|
Cupertino UA
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Vikram Pidaparthi
|
Cupertino VP
|
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Zahaan Riyaz
|
Cupertino ZR
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Ellen Ohler
|
Davis Senior EO
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Liliana Ma
|
Davis Senior LM
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Lisa Wang
|
Davis Senior LW
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Nithmi Jayasundara
|
Davis Senior NJ
|
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Saurish Srivastava
|
Evergreen Valley SS
|
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Yuvraj Virk
|
Evergreen Valley YV
|
|
|
Foothill
|
CA/US
|
Brian Fu
|
Foothill BF
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Diana Piper
|
Fremont DP
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Evan Milenko
|
Fremont EM
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Michael Wang
|
Fremont MW
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Peyton Carroll
|
Fremont PC
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Ria Maheshwari
|
Fremont RM
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Rachna Saha
|
Fremont RS
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Shrijit Banerjee
|
Fremont SB
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Suryan Bhatia
|
Fremont SBh
|
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Shriya Char
|
Fremont SC
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Anuj Balakrishnan
|
Golden State AB
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Allison Wang
|
Golden State AW
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Kriti Gaur
|
Golden State KG
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Keith Maben
|
Golden State KM
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sanah Bhardwaj
|
Golden State SB
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Shivi Narang
|
Golden State SN
|
|
|
Granite Bay
|
CA/US
|
Avanti Ramraj
|
Granite Bay AR
|
|
|
Granite Bay
|
CA/US
|
Kriti Vasudevan
|
Granite Bay KV
|
|
|
Granite Bay
|
CA/US
|
Srinidhi Chandrasekaran
|
Granite Bay SC
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Hailey Pham
|
Hailey Pham
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arjun Krishna
|
Harker AK
|
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Josh Sanyal
|
Homestead JS
|
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Samrudh Shenoy
|
Homestead SS
|
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Arushi Gupta
|
Irvington AG
|
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Ishani Gupta
|
Irvington IG
|
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Nishanth Vemuri
|
Irvington NV
|
|
|
Kennedy (Independent)
|
CA/US
|
Keshav Rastogi
|
Kennedy (Independent) KR
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Arjun Bombwal
|
Leland AB
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ashley Lee
|
Leland AL
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Dheerj Jasuja
|
Leland DJ
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Isaac Ang
|
Leland IA
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
John Hsu
|
Leland JH
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Karina Haddad
|
Leland KH
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Nikhil Chandra
|
Leland NC
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Nishant Gianchandani
|
Leland NG
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Sophia Lu
|
Leland SL
|
|
|
Leland
|
CA/US
|
Shraya Pal
|
Leland SP
|
|
|
Live Oak
|
CA/US
|
Ritvik Sriram
|
Live Oak RS
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Cameron Sagheb
|
Los Altos CS
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Lily Aronovitz
|
Los Altos LA
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Maya Johnson
|
Los Altos MJ
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Olivia Hewang
|
Los Altos OH
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Arnav Jain
|
Lynbrook AJ
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Anwita Thangam
|
Lynbrook AT
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Krishna Ajjarapu
|
Lynbrook KA
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Keshav Dandu
|
Lynbrook KD
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Oviya Seeniraj
|
Lynbrook OS
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Raeed Azom
|
Lynbrook RA
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Reina Pradhan
|
Lynbrook RP
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Siddharth Chattoraj
|
Lynbrook SC
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Sidarth Kannan
|
Lynbrook SK
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Soohyuk Yoon
|
Lynbrook SY
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Yash Mishra
|
Lynbrook YM
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Zach Uriarte
|
Lynbrook ZU
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Aisha Khan
|
Milpitas AK
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Disha Yadav
|
Milpitas DY
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Natalie Chen
|
Milpitas NC
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Noelle Huynh
|
Milpitas NH
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Rajvee Patel
|
Milpitas RP
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Tanvi Singh
|
Milpitas TS
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Ananyaa Arvind
|
Mira Loma AA
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Advait Thaploo
|
Mira Loma AT
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Arushi Agarwal
|
Mission San Jose AA
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Ayushi Kashyap
|
Mission San Jose AK
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Aditi Morumganti
|
Mission San Jose AM
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Bonita Wankhade
|
Mission San Jose BW
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Joanne Park
|
Mission San Jose JP
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Sahithi Adiraju
|
Mission San Jose SA
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Trisha Bhima
|
Mission San Jose TB
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Alex Zhang
|
Monta Vista AZh
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Fiona Luo
|
Monta Vista FL
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Myung Suh (Madeline) Choi
|
Monta Vista MC
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Philip Chiu
|
Monta Vista PC
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Rachel Chan
|
Monta Vista RC
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Rachel Jiang
|
Monta Vista RJ
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Emily Kang
|
Monte Vista EK
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Edward Tak
|
Monte Vista ET
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Oliver Johansson
|
Monte Vista OJ
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Sarush Soti
|
Monte Vista SS
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Shubh Tandon
|
Monte Vista ST
|
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Immanuel Victor
|
Mountain House IV
|
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Saanya Singh
|
Mountain House SS
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Arjun Patrawala
|
Mountain View AP
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Amelie Sen
|
Mountain View AS
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Gage Garcia
|
Mountain View GG
|
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Tara Pande
|
Mountain View TP
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Snikitha Banda
|
Notre Dame SB
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Shruthi Sriram
|
Notre Dame SS
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Siya Shah
|
Notre Dame SSh
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Abhas Rajhans
|
Oakwood AR
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Annie Rickard
|
Oakwood ARi
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Blake Mercurio
|
Oakwood BM
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Tanner Nguyen
|
Oakwood TN
|
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Claire Chen
|
Palo Alto CC
|
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Justin Qiu
|
Palo Alto JQ
|
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Noah Holbrook
|
Palo Alto NH
|
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Shaivi Sanchorawala
|
Palo Alto SS
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Reva Dalmia
|
Presentation RD
|
|
|
Prospect
|
CA/US
|
Aditi Venkatraman
|
Prospect AV
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Guanni Qu
|
Quarry Lane GQ
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Vineela Gogineni
|
Quarry Lane VG
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Aeshon Balsubramanian
|
Saratoga AB
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Albert Ye
|
Saratoga AY
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Howard Huang
|
Saratoga HH
|
|
|
Sequoia
|
CA/US
|
Alyssa Sawyer
|
Sequoia AS
|
|
|
Silver Creek
|
CA/US
|
Katelyn Zhou
|
Silver Creek KZ
|
|
|
Silver Creek
|
CA/US
|
Ryan Nguyen
|
Silver Creek RN
|
|
|
Silver Creek
|
CA/US
|
Vicky Vo
|
Silver Creek VV
|
|
|
Stratagem Learning
|
CA/US
|
Anthony Li
|
Stratagem Learning AL
|
|
|
University Prep
|
CA/US
|
Kevali Shah
|
University Prep KS
|
|
|
Wilcox
|
CA/US
|
Yasmine Siala
|
Wilcox YS
|
|
|
Woodcreek
|
CA/US
|
Myles Gilmer
|
Woodcreek MG
|
|
|
Woodcreek
|
CA/US
|
Nathan Solano
|
Woodcreek NS
|
|
|
Woodcreek
|
CA/US
|
Nia Sanders
|
Woodcreek NSa
|
|
|