Palo Alto
|
CA/US
|
Owen Longstreth
|
AA Owen Longstreth
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Derek Thach
|
AF Derek Thach
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Evan Fine
|
AG Evan Fine
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Ethan Huang
|
AH Ethan Huang
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Daniel Kyle
|
AK Daniel Kyle
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Eileen Chen
|
AK Eileen Chen
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Ameera Chughtai
|
Ameera Chughtai
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Ayush Agarwal
|
AP Ayush Agarwal
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Rosalie Zuckermann
|
AW Rosalie Zuckermann
|
|
Leland
|
CA/US
|
Alyvia McIntyre
|
BF Alyvia McIntyre
|
|
Leland
|
CA/US
|
Eric Zhang
|
BF Eric Zhang
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ethan Minvielle
|
BF Ethan Minvielle
|
|
Leland
|
CA/US
|
Evan Chen
|
BF Evan Chen
|
|
Leland
|
CA/US
|
Jake Weth
|
BF Jake Weth
|
|
Leland
|
CA/US
|
Jennifer Cheng
|
BF Jennifer Cheng
|
|
Leland
|
CA/US
|
Kailyn Xu
|
BF Kailyn Xu
|
|
Leland
|
CA/US
|
Leo Gao
|
BF Leo Gao
|
|
Leland
|
CA/US
|
Maxwell Wu
|
BF Maxwell Wu
|
|
Leland
|
CA/US
|
Oliver Wang
|
BF Oliver Wang
|
|
Leland
|
CA/US
|
Saarang Vinodh
|
BF S. Vinodh
|
|
Leland
|
CA/US
|
Samar Karandikar
|
BF Samar Karandikar
|
|
Leland
|
CA/US
|
Sanvir Bal
|
BF Sanvir Bal
|
|
Leland
|
CA/US
|
Sidhart Krishnan
|
BF Sidhart Krishnan
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Ayden Craymer
|
BP Ayden Craymer
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Daniel Timor
|
BP Daniel Timor
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
River Simard
|
BP River Simard
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Aashrita Natesan
|
BT Aashrita Natesan
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Alex Zhang
|
BT Alex Zhang
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Atmaja Patil
|
BT Atmaja Patil
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Conner Yin
|
BT Conner Yin
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Eric Lee
|
BT Eric Lee
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Vasant Satheesh
|
BT Vasant Satheesh
|
|
Woodcreek
|
CA/US
|
Amanda Simon
|
CH Amanda Simon
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Aru Rastogi
|
CS Aru Rastogi
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Julie Tran
|
CS Julie Tran
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Ridhima Prashanth
|
CS Ridhima Prashanth
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Shruthi Sriram
|
CS Shruthi Sriram
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Snikitha Banda
|
CS Snikitha Banda
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Adrian Hanson
|
DB Adrian Hanson
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Bert Garner
|
DB Bert Garner
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Pavel Karabelov
|
DB Pavel Karabelov
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Allison Wang
|
DT Allison Wang
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Arushi Gupta
|
EC Arushi Gupta
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Bhagya Narayanan
|
EC Bhagya Narayanan
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Riya Hariyaplar
|
EC Riya Hariyaplar
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Evan Yuan
|
EE Evan Yuan
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Melissa Glover
|
EG Melissa Glover
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Mohammed Maarouf
|
EG Mohammed Maarouf
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Siddarth Gummadi
|
EG Siddarth Gummadi
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Zack Kreines
|
EG Zack Kreines
|
|
Westmont
|
CA/US
|
Ashwin Rajan
|
EN Ashwin Rajan
|
|
Westmont
|
CA/US
|
Meriem Cherif
|
EN Meriem Cherif
|
|
Westmont
|
CA/US
|
Tharid Uralwong
|
EN Tharid Uralwong
|
|
Westmont
|
CA/US
|
Walten Chan
|
EN Walten Chan
|
|
Granite Bay
|
CA/US
|
Avanti Ramraj
|
EW Avanti Ramraj
|
|
Granite Bay
|
CA/US
|
Suraj Parikh
|
EW Suraj Parikh
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Aashril Shazar
|
EX Aashril Shazar
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Chandrasekar Kamaraj
|
EX Chandrasekar Kamaraj
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Dhruva Kolikneni
|
EX Dhruva Kolikneni
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Immanuel Victor
|
EX Immanuel Victor
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Florence Zhu
|
Florence Zhu
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arusha Patil
|
FN Arusha Patil
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Jared Hoffart
|
FR Jared Hoffart
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Luis Murilo
|
FR Luis Murilo
|
|
Buhach Colony
|
CA/US
|
Michael Goodwyn
|
FR Michael Goodwyn
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Arni Kulkarni
|
GA Arni Kulkarni
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Naina Panjwani
|
GA Naina Panjwani
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Varsha Chilukuri
|
GA Varsha Chilukuri
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Andrew Song
|
GK Andrew Song
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Ashvin Loghashankar
|
GK Ashvin Loghashankar
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Nathan Kotni
|
GK Nathan Kotni
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Rahul Krishnan
|
GK Rahul Krishnan
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Eleanor Paterson
|
HC Eleanor Paterson
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Justin He
|
HC Justin He
|
|
Fremont
|
CA/US
|
Michael Wang
|
HC Michael Wang
|
|
Leland
|
CA/US
|
Varsha Shankar
|
Varsha Shankar
|
|