Los Altos
|
CA/US
|
Kiefer Tierling
|
AG Kiefer Tierling
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Ethan Huang
|
AH Ethan Huang
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Aindri Patra
|
Aindri Patra
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Alison Zhang
|
AM Alison Zhang
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Anthony Rumbos-Perez
|
Anthony Rumbos-Perez
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Alex Gao
|
BC Alex Gao
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Ben Skinner
|
BC Ben Skinner
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Robert Yang
|
BC Robert Yang
|
|
Leland
|
CA/US
|
Brian Kim
|
BF Brian Kim
|
|
Leland
|
CA/US
|
Calvin Xie
|
BF Calvin Xie
|
|
Leland
|
CA/US
|
Rengakrishna Rengappa
|
BF Rengakrishna Rengappa
|
|
Leland
|
CA/US
|
Warren Pang
|
BF Warren Pang
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Alec Boulton
|
BP Alec Boulton
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Daniel Timor
|
BP Daniel Timor
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Jackson Loze
|
BP Jackson Loze
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Jackson Paluck
|
BP Jackson Paluck
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Matthew Adelstein
|
BP Matthew Adelstein
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
River Simard
|
BP River Simard
|
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Sienna Horvath
|
BP Sienna Horvath
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Edward Tak
|
BR Edward Tak
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Eston Kuwahara
|
BR Eston Kuwahara
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Kevin Wang
|
BR Kevin Wang
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Oliver Johansson
|
BR Oliver Johansson
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Shaan Shabbir
|
BR Shaan Shabbir
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Zain Shabbir
|
BR Zain Shabbir
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Alex Zhang
|
BT Alex Zhang
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Atmaja Patil
|
BT Atmaja Patil
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Roya Ahmadi
|
BT Roya Ahmadi
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Shivani Madhan
|
BT Shivani Madhan
|
|
Aragon
|
CA/US
|
Albert Hao
|
BY Albert Hao
|
|
Aragon
|
CA/US
|
Amanda Hao
|
BY Amanda Hao
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Snikitha Banda
|
CS Snikitha Banda
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Keith Maben
|
DT Keith Maben
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Yuvraj Walia
|
DT Yuvraj Walia
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Riya Hariyaplar
|
EC Riya Hariyaplar
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Vivek Iyer
|
EC Vivek Iyer
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Alex Abarca
|
EG Alex Abarca
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Alex Walburg
|
EG Alex Walburg
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Angelo Thomas
|
EG Angelo Thomas
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Benjamin Huang
|
EG Benjamin Huang
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Charlie Abbott
|
EG Charlie Abbott
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Edward Rumbos-Perez
|
EG Edward Rumbos-Perez
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Kamran Sheriff
|
EG Kamran Sheriff
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Maltin Tocani
|
EG Maltin Tocani
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Morgan De Vera
|
EG Morgan De Vera
|
|
Bentley
|
CA/US
|
Madeleine Wilson
|
ES Madeleine Wilson
|
|
Granite Bay
|
CA/US
|
Raha Elahi
|
EW Raha Elahi
|
|
Granite Bay
|
CA/US
|
Suraj Parikh
|
EW Suraj Parikh
|
|
Granite Bay
|
CA/US
|
Tiburon Batriedo
|
EW Tiburon Batriedo
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Aashril Shazar
|
EX Aashril Shazar
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Anisha Yeddanapudi
|
EX Anisha Yeddanapudi
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Chandrasekar Kamaraj
|
EX Chandrasekar Kamaraj
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Laiba Bajwa
|
EX Laiba Bajwa
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arusha Patil
|
FN Arusha Patil
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Arni Kulkarni
|
GA Arni Kulkarni
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Abhimanyu Jayaraman
|
GK Abhimanyu Jayaraman
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Alanwar Ranapurwala
|
GK Alanwar Ranapurwala
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Aniruddh Suresh
|
GK Aniruddh Suresh
|
|